Obsah

Nákupy pre seniorov.

Typ: ostatné
Obec Tekovské Nemce v súvislosti s hrozbou šírenia nového korona vírusu bezplatne zabezpečí nákupy pre nevládnych seniorov, osamelých ľudí a ľudí v karanténe, ktorým takúto službu nemá kto zabezpečiť. Službu bude poskytovať v pondelok , stredu a v piatok počnúc od stredy 18. marca do piatka 27. marca. ( v prípade potreby sa termín predĺži)
„Služba bude spočívať v zabezpečení nákupu základných potravín a drogérie pre občana, ktorý o túto službu požiada a to nasledovným spôsobom.: Občan, zavolá v uvedené dni ( pondelok- stredu – piatok ) do 9.30 hod do predajne JEDNOTY tel. 045/6892 535 alebo do predajne „ Môj obchod“ ( Garaj ) tel: 045/6892 504 a objedná si tovar, ktorý mu v predajni pripravia . OcÚ mu následne objednaný tovar doručí a občan na základe bločku potom za nákup zaplatí. Donáška bude bezplatná.
Občania, ktorí si nevedia objednať tovar cez telefón, nech požiadajú suseda o doručenie nákupného zoznamu do vybranej predajne.

Touto službou chceme ochrániť najrizikovejšiu skupinu obyvateľov a zároveň ich vyzvať, aby sa zdržiavali doma a v rámci svojej ochrany neváhali využiť túto službu obecného úradu.
Ing. Erika Valkovičová

starostka obce


Príloha

Vytvorené: 19. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 19. 3. 2020 08:55
Autor: Správca Webu